Lyžařský výchovně výcvikový zájezd

Informace o LVVZ

Datum: 14.1. - 19. 1. 2018

Místo:  chata Ski Klubu Č. Třebová („Statek“) - Čenkovice v Orlických Horách

Odjezd: od školy v neděli 14. 1. 2018 (přibližně ve 14:00 hod.) – bude upřesněno týden před odjezdem

Příjezd: pátek 19. 1. 2018 (15:00 hod.)

S sebou: - potvrzení o zdravotní způsobilosti

- potvrzení o bezinfekčnosti

- potvrzení o seřízeném vázání

- průkazku pojištěnce

- peníze na vlek (1000 Kč+100 Kč vratná záloha na čipovou kartu-

cena 5 denní lyž. kurz)

Lyžařský výchovně výcvikový zájezd

Výzbroj: sjezdové lyže (s bezpečnostním vázáním a řádně upravenou a ošetřenou skluznicí), sjezdové hole nebo snowboard, lyžařské brýle, přilba (povinná!)

Výstroj: čepice (2 ks), rukavice (2 páry), teplé spodní prádlo, sjezdové oblečení, teplé ponožky, domácí oblečení pro pobyt na ubytovně, domácí obuv, pyžamo, ručník (2x), hygienické potřeby, krém na obličej, jelení lůj, léky (kdo bere pravidelně), peníze na běžnou potřebu a na lanovku.

Doporučujeme: hudební nástroje, knihy, psací potřeby + blok, potřeby pro společenskou zábavu (hry, pomůcky, rekvizity, karneval).

Na kurs nepatří: cennosti (šperky apod.), drahé předměty nepotřebné pro výcvik, el. vařiče a spotřebiče.

Upozornění: po celou dobu LVVZ platí v plném rozsahu vnitřní řád školy!!

Potvrzení o zdravotní způsobilosti, bezinfekčnosti a potvrzení o seřízeném vázání odevzdávají všichni žáci, kteří se zúčastní LVVZ řádně vyplněné a podepsané od rodičů v neděli před odjezdem na kurz (u autobusu) !