Vyhledávání 

Žádné obrázky

Soutěže a olympiády

Recyklohraní

Účastníme souteže s názvem Recyklohraní, díky které se žáci zábavnou formou seznámí s recyklací a zpětným využitím elektrospotřebičů. Žáci mají možnost donést do školy drobné vysloužilé elektrospotřebiče (hračky na dálk. ovládání, klávesnice, myš, drobné kuchyňské spotřebiče atd....). Za odvezdané elektrospotřebiče škola získá body, které pak vymění za drobné dárky pro děti, které se podílely na sběru.

Více informací na www.recyklohrani.cz

PC ák

Střední průmyslová škola Pardubice pořádá od roku 2005 soutěž pro žáky osmých a devátých ročníků zaměřenou na vlastní počítačovou tvorbu. S radostí jezdíme každý rok prověřit si své schopnosti v oblasti tvorby počítačových prezentací, grafického návrhu či tvorby webových stránek.

Více informací na http://soutez.spse.cz

Fg soutěž

Letošním rokem bude pokračovat soutěž z oblasti finanční gramotnosti. V předchozích letech se naše družstvo tvořené žáky osmých a devátých ročníků probojovalo do okresního kola, kde obsadilo krásné druhé místo.

Více informací na www.fgsoutez.cz

Sapere - vědět jak žít

I tato soutěž bude úspěšně pokračovat i v letošním roce. Je zaměřena na znalosti zdravého životního stylu.  Také zde naše družstvo postoupilo do okresního kola. I letos se pokusíme o pěkné umístění.

Více informací na http://www.saperesoutez.cz/