Základní informace:

Číslo účtu: 27-1253590277/0100

(Je nutné stravné platit pouze na tento účet, nikoli na účet školy)

Školní jídelna nabízí výběr ze dvou hlavních jídel na každý den. Rozmanitostí stravy dbá  nejen na dodržování zdravé vyživy dětí, ale také potěší zrakové a chuťové smysly.

V případě, že počet objednávek  jednoho ze dvou nabízených jídel bude menší než 20 porcí, bude podáváno pouze jedno jídlo - a to s vyšším počtem objednávek. Důvodem jsou finanční náklady na přípravu nízkého počtu porcí jídla.

Obědy jsou vydávány každý školní den od 11:30 do 13:45 hod.

Dokumenty ke stažení:

Aktuální jídelní lístek ke stažení zde.

Změny cen jídel. Ceník zde.

Informace ze školní jídelny (ceník, číslo účtu a jiné)

Alergeny v jídle

Spotřební koš

Nutriční doporučení

Ceník obědů

Přihláška ke školnímu stravování

Řád školní jídelny

Fotogalerie jídel

Objednání obědů:

Objednávejte obědy na:  www.strava.cz

ŠKOLNÍ JÍDELNA UPOZORŇUJE STRÁVNÍKY, ŽE NA JEDNOTLIVÁ JÍDLA JSOU PŘEDEM STANOVENY LIMITY NA POČET OBJEDNANÝCH KUSŮ, PROTO SE MŮŽE STÁT, PŘI VOLBĚ PŘES INTERNET V POZDĚJŠÍCH TERMÍNECH, ŽE STRÁVNÍK NEDOSTANE POŽADOVANÉ JÍDLO.

Odhlášení obědů:

Obědy je možné odhlásit buď přímo v kanceláři školní jídelny u paní Klaclové nebo telefonicky na telefonním čísle 465 532 339.

Vracení čipů:

Čipy žáků, kteří ukončili studium na naší škole je možné vrátit maximálně do 6 měsíců od ukončení docházky. Poté budou žáci vymazáni ze seznamu.